Kontakt

Redaktionerne Alt om DATA // Datatid TechLife
Alt om DATADatatid TechLife

Redaktionen
Tlf: 33 91 28 33
E-mail: redaktion@altomdata.dk

Ansvarshavende udgiver
Klaus Nordfeld
Tlf: 33 91 28 33
E-mail: klaus.nordfeld@audio.dk

Chefredaktør
Mette Eklund Andersen
Tlf: 33 74 71 57
E-mail: mette.eklund.andersen@audio.dk

Webredaktør
Rasmus Elm Rasmussen
Tlf: 33 74 71 40
E-mail: rasmus.elm.rasmussen@audio.dk

Art Director
Søren Larsen
Tlf: 33 74 71 58
E-mail: soren.larsen@audio.dk

Webmaster
E-mail: webmaster@altomdata.dk

Abonnementsservice

På kundeservice portalen www.mitabonnement.dk, kan du ordne de fleste ting vedrørende dit abonnement.
Du er også velkommen til at ringe til os:
Tlf: 70 22 26 58
Åbningstider: Mandag-torsdag. kl. 12.00-16.00, fredag kl. 12.00-15.30
E-mail: kundeservice@altomdata.dk

Tegn abonnement online her

Postadresse

Alt om DATA
Audio Media A/S
Lautrupsgade 7
DK-2100 København Ø
Tlf: 33 91 28 33
www.audio.dk

Artikler, illustrationer, testlogoer eller andet redaktionelt indhold i Alt om DATA må ikke offentliggøres i nogen form uden forlagets skriftlige tilladelse.

Redaktionen
Tlf: 33 91 28 33
E-mail: redaktion@datatid.dk

Ansvarshavende udgiver
Klaus Nordfeld
Tlf: 33 91 28 33
E-mail: klaus.nordfeld@audio.dk

Chefredaktør
Aksel Brinck
Tlf: 33 74 71 84
E-mail: aksel.brinck@datatid.dk

Redaktionssekretær
Anne Nordfeld
Tlf: 33 74 71 19
E-mail: anne.nordfeld@audio.dk

Webredaktør
Rasmus Elm Rasmussen
Tlf: 33 74 71 40
E-mail: rasmus.elm.rasmussen@audio.dk

Art Director
Søren Larsen
Tlf: 33 74 71 58
E-mail: soren.larsen@audio.dk

Webmaster
E-mail: webmaster@datatid.dk

Abonnementsservice

På kundeservice portalen www.mitabonnement.dk, kan du ordne de fleste ting vedrørende dit abonnement.
Du er også velkommen til at ringe til os:
Tlf: 70 22 26 13
Åbningstider: Mandag-torsdag. kl. 12.00-16.00, fredag kl. 12.00-15.30
E-mail: kundeservice@datatid.dk

Tegn abonnement online her

Postadresse

Datatid TechLife
Audio Media A/S
Lautrupsgade 7
DK-2100 København Ø
Tlf: 33 91 28 33
www.audio.dk

Artikler, illustrationer, testlogoer eller andet redaktionelt indhold i Datatid TechLife må ikke offentliggøres i nogen form uden forlagets skriftlige tilladelse.

Annoncering hos os

Annonceinfo

Salgschef Lars Bo Jensen
E-mail: lars.bo.jensen@audio.dk
Tlf: +45 33 74 71 16
Mob: +45 40 80 44 53

Klik på et af vores medieinfo’er eller læs mere om mulighederne for annoncering her

Alt om DATA
Datatid TechLife