Home »
Hardware »
Fortæl os din mening om prisen på computere – og vind en trådløs oplader
Fortæl os din mening om prisen på computere – og vind en trådløs oplader
Hvad mener du om prisniveauet for computere og andet it-udstyr? Vi vil gerne høre din mening. Deltag i spørgeundersøgelsen, og vind en trådløs oplader
Alting har sin pris – også computere og andet it-udstyr.
Men hvad synes du generelt om prisniveauet, og hvad er dit personlige forhold til priser og tilbud, og er du glad for at prutte om prisen? Gå du altid efter det billigste eller det bedste tilbud?
Fortæl os din mening om priser. Så får du chancen for at vinde en fiks trådløs oplader til din mobiltelefon.
Sådan vinder du den trådløse oplader
Præmien, der trækkes lod om i denne spørgeundersøgelse, er en Belkin BoostUp, som kan bruges til nyere iPhones, Samsung-mobiltelefoner og alle andre Qi-kompatible smartphones. Den lader med op til 10 W effekt, og der medfølger selvfølgelig en AC-adapter.
Vi ser frem til at høre fra dig i læserundersøgelsen. Du kan svare på spørgsmålene og deltage i konkurrencen ved at klikke her.
KONKURRENCE-BETINGELSERNE
Sådan deltager du
- Ansatte i Audio Media A/S må ikke deltage i konkurrencen.
- Ved mistanke om snyd har Audio Media A/S ret til at tjekke op på og udelukke deltagere.
- Hver deltager kan kun deltage én gang.
Udtrækning af vinder
- Der trækkes lod imellem alle besvarelser i konkurrencen.
- Vinderen kontaktes direkte per mail. Vinderen skal positivt tilkendegive overfor Audio Media A/S at de accepterer præmien indenfor 5 dage – ved manglende accept trækkes en ny vinder.
- Ved at deltage i konkurrencen accepterer man samtidig at Audio Media A/S må offentliggøre navn på vinderen/vinderne på de medier som anvendes af Audio Media A/S.
Præmier
- Præmien kan ikke ombyttes til kontanter eller andre varer.
- Audio Media A/S påtager sig intet ansvar for præmierne, hverken mangelansvar, produktansvar m.m.
- Præmien sendes portofrit og kan kun fremsendes til en adresse i Danmark.
- Eventuelle lokale skatte- eller afgiftsmæssige konsekvenser ved modtagelse af præmien er alene et forhold mellem den enkelte person og de nationale skatte- og afgiftsmæssige myndigheder.
Brug af persondata
Ved deltagelse i konkurrencen gives samtidig samtykke til registrering af navn og øvrige nødvendige kontaktoplysninger. De oplysninger, som afgives i forbindelse med kampagnen, vil kun blive brugt i denne sammenhæng. Data kan ikke bruges af tredjepart. I forbindelse med konkurrencen anvendes tredjepartssoftwaren SurveyMonkey til at registrere konkurrencens deltagere og deres besvarelser. Alle disse data opbevares under sikre forhold og slettes senest 12 måneder, efter at konkurrencen er afsluttet.
Få besked om nye konkurrencer
Like os på Facebook og hold dig opdateret med de nye konkurrencer.